ПРЕС-РЕЛІЗ

[:ru]

Кременчуцька компанія на міжнародному ринку

Кременчук, 16 серпня, 2018 р.  ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів», виробник газоочисного обладнання та витратних елементів до нього, мала за честь приймати у себе Надзвичайного і Повноважного Посла  Республіки Казахстан – Самата Ордабаєва.

Відвідування підприємства відбулося під час візиту офіційної делегації до міста Кременчук, першого за часи незалежності України.

ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів» була вибрана для ознайомлення не випадково. Адже вже багато років поспіль підприємства Казахстану є нашими постійними та надійними партнерами по бізнесу.

Ми неодноразово здійснювали постачання продукції до казахських металургійних і нафтопереробних підприємств. І завжди співпраця була взаємовигідною та перспективною.

На території фабрики Пану Послу разом з представниками КП «Кременчук-Інвест» було представлено для ознайомлення технологічні  етапи виготовлення фільтрів, надані зразки готової продукції.

Керівництво фабрики звернулося до Надзвичайного і Повноважного Посла  Республіки Казахстан з пропозицією залучити ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів» до програми формування експортних хабів на території Республіки Казахстан, з метою в подальшому забезпечити просування продукції кременчуцького виробництва на ринках Центральної та Південно-Східної Азії.

В результаті відвідин офіційної делегації з Казахстану наше підприємство заручилося підтримкою Пана Посла в питаннях сприяння зміцненню міжнародних бізнес-відносин між нашими країнами.[:]