Пусконалагоджувальні роботи

Це ключовий етап введення змонтованого обладнання у безпечну експлуатацію. Вони включають в себе перевірку, налаштування і випробовування обладнання з метою забезпечення усіх параметрів і режимів, заданих проектом.
Під час проведення пусконалагоджувальних робіт наші спеціалістів виконують встановлення програмного забезпечення, калібрування, запуск на «холостому ході», а також детальний інструктаж та навчання осіб, відповідальних за експлуатацію змонтованого газоочисного обладнання. Після завершення пусконалагоджувальних робіт обладнання ставиться на гарантію.

Пусконалагоджувальні роботи, проведені нашими висококваліфікованими спеціалістами можуть виявити можливі порушення при проведенні монтажних робіт, недоліки у роботі обладнання до початку його експлуатації, а також забезпечують його гарантовану роботу.

Необхідність проведення пусконалагоджувальних робіт зазвичай зазначена в інструкціях на обладнання. Проте, якщо у Вас є додаткові питання – наші спеціалісти готові надати консультації, враховуючи багаторічний досвід роботи з газоочисним обладнанням.