Проектування

Ми маємо власний інженерно-конструкторський відділ, де проектанти та конструктори з багаторічним досвідом успішно реалізують газоочисні проекти для різних сфер промисловості. На нашому рахунку десятки комплексних рішень з аспірації та пиловловлення як на території України, так і в країнах ближнього закордону.

Протягом останнього року замовлення були реалізовані на цементних підприємствах, на зерносховищах, в технологічних лініях за котлами.

Виконання проектних робіт можливо як в один етап, так і з рознесенням поетапно. На початковому етапі виконання проектних робіт ми по кожному розділу опрацьовуємо кілька варіантів комплектації, компонування та розташування. Після узгодження із замовником ми приступаємо до розробки кожного розділу окремо.

Для забезпечення найвищої продуктивності та найвищої якості за будь-яких умов – ми прораховуємо до все дрібниць.

Для отримання проекту, найбільш відповідного вимогам замовника, не слід нехтувати передпроектним обстеженням об’єкту будівництва або реконструкції (базовий інжиніринг). Його мета – підтвердження достовірності вихідних даних, отримання технологічних гарантій, визначення вартості реалізації проекту, складу агрегатних вузлів та об’єму робіт, адаптація проекту під майданчик замовника.

Якщо «10% проблем на виробництві закладені в процесі проектування», то допроектне обстеження зводить цю статистику нанівець.

Отже, після проведення базового інжинірингу – роботи по виконанню проектної та робочої документації спрощуються, вартість укладення заключних контрактів – знижується, а терміни реалізації проекту стають максимально реальними.

Наріжні камені проектування

Ми працюємо не лише з цифрами, але й з «польовими» робітниками на місцях. Саме від коректності наданих ними даних на 30% залежить ефективність наших рекомендацій.