Досвід, що перевищив сподівання

Нещодавно на одному з підприємств харчової промисловості нами було реалізовано проект по переоснащенню технологічної лінії навантаження залізничного транспорту.
Замовник гідно оцінив роботу нашого Конусу розвантаження BFF-1 з пилоподавленням. Це пристрій, який застосовується для зниження пиловиділення при завантаженні/вивантаженні сухих сипучих матеріалів (зернові, комбікорм, мін.добрива тощо).

Пил не розповсюджується в атмосфері і на підприємстві підтримується чистота.

Конструкція Конуса спроектована таким чином, що сипучий матеріал (зерно, мінерали тощо) в процесі розвантаження розподіляється по периметру, у той час як пил зосереджується всередині потоку. Таким чином – пил не розповсюджується в атмосфері і на підприємстві підтримується чистота.
Результати приємно вразили навіть наших спеціалістів.
На фото – процес розвантаження до модернізації та після.Конструкція Конуса спроектована таким чином, що сипучий матеріал (зерно, мінерали тощо) в процесі розвантаження розподіляється по периметру, у той час як пил зосереджується всередині потоку. Таким чином – пил не розповсюджується в атмосфері і на підприємстві підтримується чистота.
Результати приємно вразили навіть наших спеціалістів.
На фото – процес розвантаження до модернізації та після.

    Залиште свою відповідь

    Ваш email не буде опублікований*