Недостатній рівень підготовки спеціалістів – низька ефективність ГОУ

Під час спілкування з замовниками на місцях ми неодноразово стикалися з низькою професійною підготовкою рядових виконавців. Тих робітників, які займаються експлуатацією та технічним обслуговуванням газоочисного обладнання.

Недостатній рівень підготовки фахівців призводить до зниження ефективності роботи ГОУ, навіть до простоїв обладнання. Цю проблему ми підіймали на форумі «Власний елеватор» (м.Львів) https://bff.com.ua/ostanni-novini/own_elevator , https://agrotimes.ua/foto/vseukrayinskyj-praktychnyj-forum-vlasnyj-elevator-2022/ .

Проблема носить хронічний характер і типова не лише для малого бізнесу.

Але проблема носить хронічний характер і типова не лише для малого бізнесу. Тому ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів» досить багато уваги приділяє навчанню власних спеціалістів. Ми підвищуємо рівень професіоналізму тих робітників, які потім, на місцях, можуть донести інформацію до відповідних служб замовника.

Днями екологами-практиками та фахівцями з екологічного менеджменту було проведено інтенсив-курс підвищення кваліфікації «Правила та вимоги щодо технічної експлуатації установок очистки газу (ГОУ)», в якому приймали участь і наші спеціалісти.