Якщо гора не йде до Магомета….

Min_Tech2021

На жаль останнім часом COVID-19 накладає все більше обмежень на очне ведення бізнесу. Багато заходів перейшли у формат он-лайн, при якому втрачається ефект живого спілкування. Тож, якщо випадає можливість все таки зустрітися зі своїми постійними замовниками та познайомитись з новими контрагентами особисто – ми не зважаємо на труднощі довгих перельотів.

Саме так і було прийняте рішення відвідати Республіку Казахстан та стати учасником міжнародного виставочного проекту «MinTech».  Цей захід є одним із найбільш значущих і очікуваних у гірничо-металургійній галузі в Казахстані. Приймаючи до уваги великий інтерес постійних учасників виставки «MinTech» до Павлодарської області, як до найбільшого виробника і постачальника вугілля, феросплавів, електроенергії, глинозему тощо ця виставка проводиться в Павлодарі.

Протягом кількох днів наші спеціалісти не лише спілкувалися на експозиції, а й відвідували основні промислові і енергетичні підприємства регіону з метою продовження переговорів з керівниками та спеціалістами даних підприємств вже безпосередньо на виробництві.

Хотілося б відзначити велику зацікавленість з боку казахських колег до нашого конструкторського бюро та його доробок.

Тож вкотре ми впевнилися, як важливо самим зробити перший крок до замовника.